Uniwersalna, wielofunkcyjna, miękka i wodoodporna multi-mata podróżna Good4Me dla dorosłych, rodziców młodszych i starszych dzieci już w sprzedaży!
Uniwersalna, wielofunkcyjna, miękka i wodoodporna multi-mata podróżna Good4Me dla dorosłych, rodziców młodszych i starszych dzieci już w sprzedaży!

Uniwersalna,  wielofunkcyjna, miękka i wodoodporna multi-mata podróżna Good4Me dla dorosłych, rodziców młodszych i starszych dzieci już w sprzedaży!

Różnorodność zastosowań, nieprzemakalne materiały,  duża powierzchnia, miękkie wypełnienie i pakowność, a po złożeniu mała, lekka "kostka"  lub torba/worek uzupełniającą Twój podróżny niezbędnik - to zalety multi-maty Good4Me.

Innowacyjna multi-mata Good4me, sprawdza się w wielu sytuacjach: na basenie, na plaży, w podróży z dziećmi, może służyć jako przewijak lub mata do zabawy w domu i w plenerze.

Multi-maty Good4me są zaprojektowane w taki sposób, aby jednocześnie były:

  • matą do łatwej wymiany mokrych i suchych ubrań,
  • matą izolującą stopy podczas zakładania obuwia na plaży,
  • koco-matą na plaże czy do parku,
  • matą do zabaw (playmata) w domu i na powietrzu,
  • higieniczną izolacją od podłogi na basenie,
  • matą do ćwiczęń,
  • przewijakiem dla dzieci podczas zmieniania pieluchy w plenerze i w podróży.

Torba idealnie nadaje się do przenoszenia butów, brudnych i mokrych ubrań, ręczników i wielu innych drobiazgów. Jest duża i pakowna, po ściągnięciu jej sznurkami, zmienia się w zgrabny i poręczny worek.

Drugą funkcją torbo-maty jest izolowanie stóp od podłoża w takich miejscach jak basen, sauna czy plaża. Torba służyć może jako mata, które chroni przed piaskiem, brudem, wodą, bakteriami. Przykładowo w przebieralni na basenie najpierw przydaje się, żeby na niej stanąć i zmienić mokre ubrania na suche, a następnie do zapakowania wilgotnych rzeczy.

Dla rodziców małych dzieci multi-mata może służyć jako przewijak, który świetnie sprawdzi się podczas dłuższych podróży, jak i codziennych wyjść na spacer czy plac zabaw. Mata ma specjalną, miękką  wkładkę, która dobrze izoluje od podłoża. Dzięki temu nie trzeba się obawiać, że podczas przewijania lub zabawy, dziecku będzie za zimno, albo za twardo.

Multi-mata Good4Me jest naprawdę wielofunkcyjna!

  • Dla małych dzieci:

PlayMata Good4me dla dzieci młodszych

idealna jako miękki i wodoodporny  przewijak. Doskonale sprawdza się w podróży, na spacerze, kiedy na ławce lub na trawie trzeba przewinąć dziecko, ale też w miejscach publicznych, gdzie można ją wykorzystać jako nakładką na stacjonarny przewijak. Jest  też idealną matą do zabawy dla dzieci w pokoju, w ogródku, w parku czy na plaży. Zalecana mamom jak stałe wyposażenie wózka i spacerówki.

  • Dla dzieci starszych:

PlayMata Good4me dla dzieci starszych

niezbędna w podróży,  idealna do zabaw w domu, w ogrodzie, w parku, na plaży i na basenie. Służy nie tylko jako izolacja od podłoża, ale też jako torba na ubranka, buty i drobiazgi, które zabieramy ze sobą, kiedy wychodzimy z domu z dzieckiem.

  • Dla dorosłych:

Idealne dla dorosłych uprawiających sporty i  do relaksu na świeżym powietrzu jako ciepła i nieprzemakalna mata na trawę czy piasek. Niezbędne dla rodziców w podróży, na spacerze, na plaży i na basenie. Chroni zawartość  przed wilgocią, piaskiem i brudem, a samochód przed piaskiem i wilgocią. Multi-mata to też idealne rozwiązanie na strój dla: surferów, żeglarzy, kajakarzy, flisaków, dla osób lubiących nurkować  oraz dla amatorów jogi. Dzięki niej można ćwiczyć asany niemalże w każdym miejscu. 

Dostępna w 2  rozmiarach

S - Mała (średnica: 80 cm)

M - Średnia (średnica: 94 cm)

Polecamy dla każdego  na majówkę, wakacje i weekendowe wypady!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium