Art&Good4me.pl – limitowane edycje

Art& Good4me.pl – limitowane edycje.

 

Artysta: Sylwia Kalinowska

 

Jest nam bardzo miło poinformować, że do grona artystów współpracujących z naszą marką Good4me ( polska marka) dołączyła od grudnia tego roku artysta malarz Pani Sylwia Lenart Kalinowska

Marka Good4me przygotowuje dla swoich klientów firmowych i indywidualnych specjalne krótkie linie limitowane własnych produktów – tym razem dedykowane  kobietom -  kolekcja Female  z pracami artystki Sylwii Kalinowskiej.

Obrazy malarki to szczególne wizualizacje zainspirowane magią kobiecego piękna i uroku. Artystka pokazuje nam prawdziwe płótna z duszą. Żywa, soczysta kolorystyka palety podkreśla linię zmysłowości jak również złożoność, tajemnicę i głębię duszy kobiecej. Subtelne i drapieżne, delikatne i silne zarazem, wspaniale oddają klimat prawdziwej natury drugiej, połowy świata. Tworząc swoje kompozycje artystka obok wielkiego talentu i wyczucia twórczego kieruje się także intuicją i wrażliwością, zgłębiając sekrety kobiet nie zamkniętych w żadnych ramach życia.

Artystka zaprojektowała grafiki swoich obrazów specjalnie dla marki Good for me i do wyłącznego jej użytku.

Jeżeli masz firmę  i/lub chcesz sprawić oryginalny prezent z grafiką indywidualnie zaprojektowaną wyłącznie dla Twojej firmy i/lub dla Ciebie czy Twoich bliskich zapytaj o kontakt z autorką obrazów u nas pod adresem  biuro@good4me.pl. Powołując się na markę Good4me możesz liczyć na specjalny rabat uznaniowy od artystki.

Zachęcamy do personalizacji wszelkich firmowych i indywidualnych prezentów, materiałów reklamowych i okazjonalnych zamawianych w Good4me we współpracy z cenionymi artystami.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl