Ochrona dla ciebie i twoich pracowników – przyłbice twarde z poliwęglanu

Ochrona dla ciebie i twoich pracowników – przyłbice twarde z poliwęglanu

 

Good4me, odpowiadając na potrzeby pracodawców i pracowników różnych branży, wprowadziło do swojej oferty nowe produkty, będące niezbędną ochroną podczas epidemii.

Firmom i pracownikom proponujemy przyłbice twarde z poliwęglanu – osłona twarzy OTN-10 przeznaczona jest do ochrony oczu i twarzy pracownika na stanowiskach, gdzie jest narażony na uderzenia drobin obrabianego materiału i narzędzi przy mechanicznej obróbce drewna, metali, betonu i tworzyw sztucznych. Osłona twarzy również zabezpiecza oczy i twarz pracownika przed rozbryzgiem cieczy.

Osłona wykonana jest z bezbarwnego poliwęglanu grubości 1 mm. W przypadku zabrudzenia do czyszczenia należy używać miękkiej flaneli, a mocne zabrudzenia usuwać przy pomocy wody z mydłem.

Osłona jest odporna na działanie środków dezynfekujących.

Poliwęglan zabezpieczony jest dwustronnie folią mleczną, która zabezpiecza powierzchnię przed zarysowaniem. Przed użyciem należy usunąć folię.

Osłona twarzy z daszkiem z przezroczystą poliwęglanową szybką chroni przed opiłkami, pyłem i różnego rodzaju odpryskami. Do zastosowania w lekkim przemyśle, w laboratoriach i przy różnego rodzaju pracach remontowych. Lekka i wygodna budowa z praktyczną zapinką do regulowania obwodu.

Odporność na uderzenia średniej energii kulką o masie 0,86g z prędkością 120m/s. 

Produkt jest zgodny z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 maca 2016 roku w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz normą zharmonizowaną PN-EN 166:2005.

Jest identyczny ze środkiem ochrony indywidualnej, będącej przedmiotem certyfikatu oceny typu WE nr WE/S/1616/2010 (zamiast certyfikatu nr WE/S/019/2004) wydanego przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie. Certyfikat zachowuje ważność mocą Art. 47 pkt 1 i 2 ww. Rozporządzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium