Ochrona dla Ciebie i Twoich dzieci– maski ochronne Classic dla dzieci

Ochrona dla Ciebie i Twoich dzieci– maski ochronne Classic dla dzieci

 

Good4me, w trosce o zdrowie twoich dzieci, wprowadziło nowy rodzaj masek ochronnych – maseczki Classic dla dzieci.

 

Maseczka classic jest dwuwarstwowa, profilowana, bardzo dobrze przylegająca, wielokrotnego użytku. Wykonana z jersey’u bawełnianego wysokiej jakości, posiadającego certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Maseczka z jersey’u jest elastyczna i dlatego dużo lepiej dopasowuje się do twarzy niż z maseczka z tkaniny.

Można ją prać w temperaturze max 60 st. C, prasować w temperaturze 160 st. C. Suszyć należy w stanie rozłożonym. Po wyschnięciu maseczka ponownie jest gotowa do użycia. Gwarantujemy co najmniej 20 prań zgodnych z przepisem konserwacji.

Podstawowa kolorystyka maseczek to: biały, ecru, czarny, szary, czerwony, zielony, błękitny.

Przy dużych zamówieniach kolory można łączyć: do wyboru 35 kolorów dzianiny najwyższej jakości.

Pamiętajmy, że maseczki jednorazowej można używać przez 1 godzinę (maksymalnie 2-3 godziny), natomiast maseczki materiałowej przez 3-4 godziny. Użytą maseczkę chowamy do woreczka, myjemy ręce i czystymi rękoma zakładamy czystą. Codziennie pierzemy maseczki i suszymy w stanie rozłożonym. Zestaw 3 maseczek (do użycia przez 8-10 godzin dziennie) powinien wystarczyć na minimum 20 dni – w tym czasie, zachowując zalecenia higieniczne, należałoby użyć około 60-70 maseczek jednorazowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium